2026-04-09
| Marka | Samsung |
| Model P/N | LTN133HL08-801 |
| Rozmiar przekątny | 13.3" |
| Rodzaj paneli | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Rozstrzygnięcie | 1920 ((RGB) × 1080, FHD 166PPI |
| Format pikseli | Wyróżnienie: |
| Obszar aktywny | 293.472 ((W) × 165.078 ((H) mm |
| Otwarcie bezelu | - |
| Światłość | - |
| Wskaźnik kontrastu | 800: 1 (typowy) (TM) |
| Kąt widzenia | 85/85/85/85 (typ) |
| Odpowiedź | 30 (typowe) (Tr+Td) ms |
| Dobry widok na | Symetria |
| Tryb pracy | PLS, zazwyczaj czarny, nadajnik |
| Głębokość koloru | 262K |
| Podświetlenie | WLED, 15K godzin, z LED Driver |
| Kształt zarysu | Szczupłe (PCBA płaskie, T≤3,2 mm) |
| Używane do: | Laptop |
| Prędkość odświeżania | 60 Hz |
| Ekran dotykowy | Bez |
| Rodzaj sygnału | eDP (2 pasy)Skonektor |
| Zasilanie napięciem | 3.3V (typ.) |
| Maksymalna ocena | Temperatura przechowywania: -20 ~ 60 °C Temperatura pracy: 0 ~ 50 °C |