2026-04-09
| Marka | Samsung |
| Numer części modelu | LTN133HL07-702 |
| Przekątna | 13,3" |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Rozdzielczość | 1920(RGB)×1080, FHD 166PPI |
| Format pikseli | Pionowy pasek RGB |
| Obszar aktywny | 293,472(S)×165,078(W) mm |
| Otwór ramki | - |
| Jasność | - |
| Współczynnik kontrastu | 800:1 (typ.) (TM) |
| Kierunek patrzenia | Symetria |
| Czas reakcji | 30 (typ.)(Tr+Td) |
| Kąt widzenia | 85/85/85/85 (typ.)(CR≥10) |
| Tryb pracy | PLS, normalnie czarny, transmisyjny |
| Obsługiwane kolory | 262 tys. |
| Źródło światła | WLED, 15 tys. godzin, ze sterownikiem LED |
| Styl obudowy | Smukły (płaski PCB, T≤3,2 mm) |
| Przeznaczenie | Laptop |
| Częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Panel dotykowy | Bez |
| Typ interfejsu | eDP (2 linie) Złącze |
| Zasilanie | 3,3 V (typ.) |
| Środowisko | Temperatura pracy: 0 ~ 50 °C; Temperatura przechowywania: -20 ~ 60 °C |