2026-04-09
| Marka | Samsung |
| Numer modelu | LTN133HL06-201 |
| Przekątna | 13.3" |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Rozdzielczość | 1920(RGB)×1080, FHD 166PPI |
| Format pikseli | Pionowy pasek RGB |
| Obszar aktywny | 293.472(S)×165.078(W) mm |
| Otwór ramki | - |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 317.2(S)×177.7(W) |
| Jasność | - |
| Kąt widzenia | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) |
| Dobre widzenie pod kątem | Symetria |
| Głębia kolorów | 262K |
| Kształt obudowy | Cienki (płaski moduł PCB, T≤3.2mm) |
| Częstotliwość odświeżania | 60Hz |
| Wykończenie | - |
| Współczynnik kontrastu | 800 : 1 (Typ.) (TM) |
| Tryb pracy | PLS, Normalnie czarny, Transmisyjny |
| Czas reakcji | 30 (Typ.)(Tr+Td) ms |
| Podświetlenie | WLED, 15 tys. godzin, ze sterownikiem LED |
| Zastosowanie | Laptop |
| Ekran dotykowy | Bez |
| Typ sygnału | Złącze eDP (2 linie) |
| Napięcie zasilania | 3.3V (Typ.) |
| Maks. parametry | Temperatura przechowywania: -20 ~ 60 °C Temperatura pracy: 0 ~ 50 °C |