2026-04-07
| Marka | Samsung |
| Numer katalogowy modelu | LTN133HL05-401 |
| Przekątna | 13,3" |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Rozdzielczość | 1920(RGB)×1080, FHD 166PPI |
| Format pikseli | Pasek pionowy RGB |
| Obszar aktywny | 293,472(S)×165,078(W) mm |
| Otwór ramki | - |
| Wymiary zewnętrzne | 306,3(S)×195,2(W)×3(G) mm |
| Jasność | 220 cd/m² (typ.) |
| Kąt widzenia | 85/85/85/85 (typ.)(CR≥10) |
| Najlepszy widok pod kątem | Symetria |
| Kolory wyświetlacza | 262 tys. 47% NTSC |
| Częstotliwość | 60 Hz |
| Styl kształtu | Cienki (płytka drukowana płaska, T≤3,2 mm) |
| Powierzchnia | Antyrefleksyjna |
| Współczynnik kontrastu | 600:1 (typ.) (TM) |
| Tryb wyświetlania | PLS, normalnie czarny, transmisyjny |
| Czas reakcji | 30 (typ.)(Tr+Td) |
| Typ podświetlenia | 9S4P WLED, 15 tys. godzin, ze sterownikiem LED |
| Ekran dotykowy | Bez |
| Zastosowanie | Laptop |
| Interfejs sygnałowy | eDP (2 linie), HBR1 (2,7 G/linię), złącze 30-pinowe |
| Napięcie wejściowe | 3,3 V (typ.) |
| Środowisko | Temperatura pracy: 0 ~ 50 °C; Temperatura przechowywania: -20 ~ 60 °C |