2026-04-09
| Marka | Samsung |
| Model P/N | LTN133HL02-201 |
| Rozmiar przekątny | 13.3" |
| Rodzaj paneli | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Rozstrzygnięcie | 1920 ((RGB) × 1080, FHD 166PPI |
| Format pikseli | Wyróżnienie: |
| Obszar aktywny | 293.472 ((W) × 165.078 ((H) mm |
| Otwarcie bezelu | - |
| Wielkość zarysu | 317.2 ((W) × 177.7 ((H) mm |
| Powierzchnia | - |
| Jasność | - |
| Wskaźnik kontrastu | 8001 (typowy) (TM) |
| Kąt widzenia | 85/85/85/85 (typ) |
| Tryb wyświetlania | PLS, zazwyczaj czarny, nadajnik |
| Najlepszy widok na | Symetria |
| Czas reakcji | 30 (typ.) ((Tr+Td) |
| Wyświetlanie kolorów | 262K |
| Rodzaj światła | WLED, 15K godzin, z LED Driver |
| Częstotliwość | 60 Hz |
| Ekran dotykowy | Bez |
| Styl kształtu | Szczupłe (PCBA płaskie, T≤3,2 mm) |
| Zastosowanie | Laptop |
| Interfejs sygnału | łącznik eDP (2 pasy) |
| Napięcie wejściowe | 3.3V (typ.) |
| Środowisko | Temperatura pracy: 0 ~ 50 °C; Temperatura przechowywania: -20 ~ 60 °C |