2026-03-28
| Marka | Samsung |
| Numer części modelu | LTN133AT09-K11 |
| Przekątna | 13,3" |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Rozdzielczość | 1280(RGB)×800, WXGA 113PPI |
| Format pikseli | Pionowy pasek RGB |
| Obszar aktywny | 286,08(szer.)×178,8(wys.) mm |
| Otwór ramki | - |
| Wymiary zewnętrzne | 307,44(szer.)×203,2(wys.)×3,75(gł.) mm |
| Jasność | 330 cd/m² (typ.) |
| Kąt widzenia | 60/60/70/70 (typ.)(CR≥10) |
| Najlepszy widok pod kątem | 6 godzina |
| Kolory wyświetlacza | 262 tys. 98% sRGB |
| Częstotliwość | 60 Hz |
| Styl kształtu | Płaski (płaski PCB, T3,4~4,0 mm) |
| Powierzchnia | Błyszcząca (mgła 0%), Twarda powłoka (3H) |
| Współczynnik kontrastu | 600:1 (typ.) (TM) |
| Tryb wyświetlania | TN, Normalnie biały, Transmisyjny |
| Czas reakcji | 16 (typ.)(Tr+Td) |
| Typ podświetlenia | 9S6P WLED, bez sterownika |
| Ekran dotykowy | Bez |
| Zastosowanie | Laptop |
| Interfejs sygnału | LVDS (1 kanał, 6-bit), złącze 30-pinowe |
| Napięcie wejściowe | 3,3 V (typ.) |
| Środowisko | Temperatura pracy: 0 ~ 50 °C; Temperatura przechowywania: -20 ~ 60 °C |