przypadki firm O LTN133AT09-K11 Ekran LCD Samsung Wprowadzenie do funkcji i parametrów
Skontaktuj się teraz
LTN133AT09-K11 Ekran LCD Samsung Wprowadzenie do funkcji i parametrów
Marka Samsung
Numer części modelu LTN133AT09-K11
Przekątna 13,3"
Typ panelu a-Si TFT-LCD, LCM
Rozdzielczość 1280(RGB)×800, WXGA 113PPI
Format pikseli Pionowy pasek RGB
Obszar aktywny 286,08(szer.)×178,8(wys.) mm
Otwór ramki -
Wymiary zewnętrzne 307,44(szer.)×203,2(wys.)×3,75(gł.) mm
Jasność 330 cd/m² (typ.)
Kąt widzenia 60/60/70/70 (typ.)(CR≥10)
Najlepszy widok pod kątem 6 godzina
Kolory wyświetlacza 262 tys. 98% sRGB
Częstotliwość 60 Hz
Styl kształtu Płaski (płaski PCB, T3,4~4,0 mm)
Powierzchnia Błyszcząca (mgła 0%), Twarda powłoka (3H)
Współczynnik kontrastu 600:1 (typ.) (TM)
Tryb wyświetlania TN, Normalnie biały, Transmisyjny
Czas reakcji 16 (typ.)(Tr+Td)
Typ podświetlenia 9S6P WLED, bez sterownika
Ekran dotykowy Bez
Zastosowanie Laptop
Interfejs sygnału LVDS (1 kanał, 6-bit), złącze 30-pinowe
Napięcie wejściowe 3,3 V (typ.)
Środowisko Temperatura pracy: 0 ~ 50 °C; Temperatura przechowywania: -20 ~ 60 °C