2026-04-08
| Marka | Samsung |
| Numer części modelu | LTN133AT02-002 |
| Przekątna | 13,3" |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Rozdzielczość | 1280(RGB)×800, WXGA 113PPI |
| Format pikseli | Pionowy pasek RGB |
| Obszar aktywny | 286,08(szer.)×178,8(wys.) mm |
| Otwór ramki | - |
| Kierunek patrzenia | 6 godzina |
| Czas reakcji | - |
| Kąt widzenia | - |
| Tryb pracy | TN, Normalnie biały, Transmisyjny |
| Obsługiwane kolory | 262 tys. |
| Źródło światła | CCFL |
| Styl obudowy | - |
| Przeznaczenie | Laptop |
| Częstotliwość odświeżania | 60Hz |
| Panel dotykowy | - |
| Typ interfejsu | LVDS (1 kanał, 6-bitowy) |
| Środowisko | Temperatura pracy: 0 ~ 50 °C - |