2026-03-18
| Producent | Samsung |
| Nazwa modelu | LTN125HL04-601 |
| Wielkość ekranu | 12.5 cali |
| Rodzaj paneli | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Rozstrzygnięcie | 1920 ((RGB) × 1080, FHD 176PPI |
| Układ pikseli | Wyróżnienie: |
| Obszar aktywny | 276.48 ((W) × 155.52 ((H) mm |
| Otwarcie bezelu | - |
| Ograniczenie (mm) | 288 × 168,64 × 4,8 (H × V × D) |
| Leczenie | Twarda powłoka (3H) |
| Światłość | 400 cd/m2 (typ.) |
| Wskaźnik kontrastu | 7001 (typowy) (TM) |
| Kąt widzenia | 85/85/85/85 (typ) |
| Odpowiedź | 30 (typowe) (Tr+Td) ms |
| Wyświetlanie kierunku | - |
| Tryb działania | PLS, zazwyczaj czarny, nadajnik |
| Wsparcie koloru | 262K 50% NTSC |
| Źródło światła | 11S4P WLED, 15K godzin, bez kierowcy |
| Masę | - |
| Używane do: | Laptop |
| Prędkość odświeżania | 60 Hz |
| Ekran dotykowy | Bez |
| Rodzaj sygnału | eDP (2 pasy), HBR1 (2,7 G/pas), 33 szpilki |
| Zasilanie napięciem | 3.3V (typ.) |
| Środowisko | Temperatura przechowywania: -20 ~ 60 °C Temperatura pracy: 0 ~ 50 °C |