2026-03-27
| Marka | Samsung |
| Numer części modelu | LTN125HL02-302 |
| Przekątna | 12,5" |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Rozdzielczość | 1920(RGB)×1080, FHD 176PPI |
| Format pikseli | Pionowy pasek RGB |
| Obszar aktywny | 276,48(S)×155,52(W) mm |
| Otwór ramki | - |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 290,5 × 180,9× 2,85 (W×S×G) |
| Wykończenie | Antyrefleksyjne (mgła 25%), Twarda powłoka (3H) |
| Jasność | 300 cd/m² (typ.) |
| Współczynnik kontrastu | 600 : 1 (typ.) (TM) |
| Kąt widzenia | 85/85/85/85 (typ.)(CR≥10) |
| Czas reakcji | 25 (typ.)(Tr+Tf) ms |
| Dobre widzenie pod kątem | Symetria |
| Tryb pracy | PLS, Normalnie czarny, Transmisyjny |
| Głębia kolorów | 262 tys. 50% NTSC |
| Podświetlenie | 9S4PWLED, 15 tys. godzin, ze sterownikiem LED |
| Kształt zewnętrzny | Cienki (płaski moduł PCB, T≤3,2 mm) |
| Zastosowanie | Laptop |
| Częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Ekran dotykowy | Bez |
| Typ sygnału | eDP (2 linie), HBR1 (2,7 G/linię), złącze 30-pinowe |
| Napięcie zasilania | 3,3 V (typ.) |
| Maks. parametry | Temperatura przechowywania: -20 ~ 60 °C Temperatura pracy: 0 ~ 50 °C |