2025-10-22
| Marka | Samsung |
| Model P/N | LTN121XJ-L07 6 Kompatybilny |
| Rozmiar przekątny | 12.1" |
| Rodzaj paneli | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Rozstrzygnięcie | 1024 ((RGB) × 768, XGA 105PPI |
| Format pikseli | Wyróżnienie: |
| Obszar aktywny | 245.76 ((W) × 184.32 ((H) mm |
| Otwarcie bezelu | - |
| Kontur (mm) | 261 ((W) × 198 ((H) × 5 ((D) |
| Światłość | 150 (typowe) (cd/m2) |
| Kąt widzenia | 40/40/20/40 (typ) |
| Dobry widok na | O szóstej |
| Głębokość koloru | 262K 44% NTSC |
| Kształt zarysu | - |
| Prędkość odświeżania | 60 Hz |
| Leczenie | Antiglare (Haze 40%), twarda powłoka (2H) |
| Wskaźnik kontrastu | 300: 1 (min.) (TM) |
| Tryb pracy | TN, zazwyczaj biały, nadający |
| Odpowiedź | 40 (typowe) (Tr+Td) ms |
| Podświetlenie | 1 sztuk CCFL, bez kierowcy |
| Używane do: | Laptop |
| Ekran dotykowy | Bez |
| Rodzaj sygnału | LVDS (1 ch, 6-bitowy), 20 pinów |
| Zasilanie napięciem | 3.3V (typ.) |
| Maksymalna ocena | Temperatura przechowywania: -20 ~ 60 °C Temperatura pracy: 0 ~ 50 °C |