2025-10-22
| Marka | Samsung |
| Model P/N | LTN121XJ-L03 5 Kompatybilny |
| Rozmiar przekątny | 12.1" |
| Rodzaj paneli | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Rozstrzygnięcie | 1024 ((RGB) × 768, XGA 105PPI |
| Format pikseli | Wyróżnienie: |
| Obszar aktywny | 245.76 ((W) × 184.32 ((H) mm |
| Otwarcie bezelu | 250.5 ((W) ×188.9 ((H) mm |
| Oryginalny Dim. | 261 ((H) × 199 ((V) × 5 ((D) mm |
| Leczenie | Antiglare (Haze 25%), twarda powłoka (3H) |
| Światłość | 150 cd/m2 (typ.) |
| Wskaźnik kontrastu | 2001 (min.) (TM) |
| Wyświetlanie kierunku | O szóstej |
| Czas reakcji | 6/25 (typ.) ((Tr/Td) |
| Kąt widzenia | 40/40/10/30 (typ) |
| Tryb działania | TN, zazwyczaj biały, nadający |
| Wsparcie koloru | 262K |
| Źródło światła | CCFL [1 sztuk], 10K godzin, W/O Driver |
| Styl formularza | - |
| Zaprojektowane do: | Laptop |
| Prędkość obrazu | 60 Hz |
| Panel dotykowy | Bez |
| Typ interfejsu | LVDS (1 ch, 6-bitowy), 20 pinów |
| Zasilanie | 3.3V (typ.) |
| Środowisko | Temperatura pracy: 0 ~ 50 °C; Temperatura przechowywania: -25 ~ 60 °C |