2026-04-14
| Marka | Samsung |
| Numer katalogowy modelu | LTN116HL02-H01 |
| Przekątna | 11.6" |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Rozdzielczość | 1920(RGB)×1080, FHD 190PPI |
| Format pikseli | Pionowy pasek RGB |
| Obszar aktywny | 256.32(S)×144.18(W) mm |
| Otwór ramki | - |
| Wymiary zewnętrzne | 270(S)×158.94(W)×4.7(G) mm |
| Jasność | 400 cd/m² (typ.) |
| Kierunek patrzenia | Symetria |
| Kąt widzenia | 85/85/85/85 (typ.)(CR≥10) |
| Obsługiwane kolory | 262 tys. 50% NTSC |
| Styl obudowy | Cienka (płytka drukowana wygięta, T≤3.0mm) |
| Częstotliwość odświeżania | 60Hz |
| Wykończenie | Matowe (mgła 0%) |
| Współczynnik kontrastu | 800:1 (typ.) (TM) |
| Czas reakcji | 25 (typ.)(Tr+Td) |
| Tryb pracy | PLS, Normalnie czarny, Transmisyjny |
| Źródło światła | WLED, 15 tys. godzin, ze sterownikiem LED |
| Zaprojektowany dla | Laptop、Pad & Tablet |
| Panel dotykowy | Bez |
| Typ interfejsu | eDP (2 linie) złącze 30-pinowe |
| Zasilanie | 3.3V (typ.) |
| Środowisko | Temperatura pracy: 0 ~ 50 °C; Temperatura przechowywania: -20 ~ 60 °C |