2026-04-08
| Marka | Samsung |
| Model P/N | LTN116AT01-C01 |
| Przekątna | 11.6" |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Rozdzielczość | 1366(RGB)×768, WXGA 135PPI |
| Format pikseli | RGB Vertical Stripe |
| Obszar aktywny | 256.125(S)×144(W) mm |
| Otwór ramki | - |
| Jasność | - |
| Współczynnik kontrastu | 500:1 (Typ.) (TM) |
| Kąt widzenia | - |
| Tryb wyświetlania | TN, Normally White, Transmissive |
| Najlepszy widok na | - |
| Czas reakcji | 8 (Typ.)(Tr+Td) |
| Kolory wyświetlacza | 262K |
| Typ podświetlenia | WLED |
| Częstotliwość | 60Hz |
| Ekran dotykowy | Bez |
| Styl kształtu | - |
| Zastosowanie | Laptop |
| Interfejs sygnałowy | LVDS (1 kanał, 6-bit) |
| Środowisko | Temperatura pracy: 0 ~ 50 °C ; Temperatura przechowywania: -20 ~ 60 °C |