2026-03-28
| Marka | Samsung |
| Numer katalogowy modelu | LTN101AT03-101 |
| Przekątna | 10,1" |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Rozdzielczość | 1366(RGB)×768, WXGA 155PPI |
| Format pikseli | Pionowy pasek RGB |
| Obszar aktywny | 222,73(szer.)×125,22(wys.) mm |
| Otwór ramki | 225,92(szer.)×128,48(wys.) mm |
| Wymiary zewnętrzne | 235(wys.)×143(pion.)×5,2(gł.) mm |
| Wykończenie | Antyrefleksyjne (mgła 25%), Twarda powłoka (3H) |
| Jasność | 200 cd/m² (typ.) |
| Współczynnik kontrastu | 300:1 (min.) (TM) |
| Kierunek patrzenia | 6 godzina |
| Czas reakcji | 16 (typ.)(Tr+Td) |
| Kąt widzenia | 45/45/15/30 (min.)(CR≥10) |
| Tryb pracy | TN, Normalnie biały, Transmisyjny |
| Obsługiwane kolory | 262 tys. 45% NTSC |
| Źródło światła | WLED [6S4P], 15 tys. godzin, ze sterownikiem LED |
| Styl obudowy | Klin (zgięta płytka drukowana, grubość ≥5,2 mm) |
| Przeznaczenie | Laptop |
| Częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Panel dotykowy | Bez |
| Typ interfejsu | LVDS (1 kanał, 6-bit), złącze 40-pinowe |
| Zasilanie | 3,3 V (typ.) |
| Środowisko | Temperatura pracy: 0 ~ 50 °C; Temperatura przechowywania: -20 ~ 60 °C |