przypadki firm O LTN101AT03-101 Ekran LCD Samsung Wprowadzenie do funkcji i parametrów
Wydarzenia
Skontaktuj się z nami
chance
Skontaktuj się teraz
LTN101AT03-101 Ekran LCD Samsung Wprowadzenie do funkcji i parametrów
Marka Samsung
Numer katalogowy modelu LTN101AT03-101
Przekątna 10,1"
Typ panelu a-Si TFT-LCD, LCM
Rozdzielczość 1366(RGB)×768, WXGA 155PPI
Format pikseli Pionowy pasek RGB
Obszar aktywny 222,73(szer.)×125,22(wys.) mm
Otwór ramki 225,92(szer.)×128,48(wys.) mm
Wymiary zewnętrzne 235(wys.)×143(pion.)×5,2(gł.) mm
Wykończenie Antyrefleksyjne (mgła 25%), Twarda powłoka (3H)
Jasność 200 cd/m² (typ.)
Współczynnik kontrastu 300:1 (min.) (TM)
Kierunek patrzenia 6 godzina
Czas reakcji 16 (typ.)(Tr+Td)
Kąt widzenia 45/45/15/30 (min.)(CR≥10)
Tryb pracy TN, Normalnie biały, Transmisyjny
Obsługiwane kolory 262 tys. 45% NTSC
Źródło światła WLED [6S4P], 15 tys. godzin, ze sterownikiem LED
Styl obudowy Klin (zgięta płytka drukowana, grubość ≥5,2 mm)
Przeznaczenie Laptop
Częstotliwość odświeżania 60 Hz
Panel dotykowy Bez
Typ interfejsu LVDS (1 kanał, 6-bit), złącze 40-pinowe
Zasilanie 3,3 V (typ.)
Środowisko Temperatura pracy: 0 ~ 50 °C; Temperatura przechowywania: -20 ~ 60 °C