2026-03-18
| Marka | Samsung |
| Numer modelu | LTN101AL02-L01 |
| Przekątna | 10,1" |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Rozdzielczość | 1280(RGB)×800, WXGA 149PPI |
| Format pikseli | Pionowy pasek RGB |
| Obszar aktywny | 216,96(szer.)×135,6(wys.) mm |
| Otwór ramki | 220,8(szer.)×139,2(wys.) mm |
| Wymiary zewnętrzne | 241,86(wys.)×149,2(pion.)×5,2(gł.) mm |
| Wykończenie | Twarda powłoka (2H), Antyrefleksyjna |
| Jasność | 400 cd/m² (typ.) |
| Współczynnik kontrastu | 500:1 (typ.) (TM) |
| Kierunek patrzenia | Symetria |
| Czas reakcji | 30 (typ.)(Tr+Td) |
| Kąt widzenia | 85/85/85/85 (typ.)(CR≥10) |
| Tryb pracy | PLS, Normalnie czarny, Transmisyjny |
| Obsługiwane kolory | 262 tys. 51% NTSC |
| Źródło światła | WLED, 10 tys. godzin, ze sterownikiem LED |
| Waga | 165 g (maks.) |
| Zaprojektowany dla | Pad i Tablet |
| Częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Panel dotykowy | Bez |
| Typ interfejsu | LVDS (1 kanał, 6-bit), złącze 40-pinowe |
| Zasilanie | 3,3 V (typ.) |
| Środowisko | Temperatura pracy: 0 ~ 50 °C; Temperatura przechowywania: -20 ~ 60 °C |