2026-04-16
| Marka | Samsung |
| Numer katalogowy modelu | LTM340YP05 |
| Przekątna | 34" |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Rozdzielczość | 3440(RGB)×1440 109PPI |
| Format pikseli | Pionowy pasek RGB |
| Obszar aktywny | 799,8(S)×334,8(W) mm |
| Otwór ramki | - |
| Jasność | 400 cd/m² (typ.) |
| Współczynnik kontrastu | 3000 : 1 (typ.) (TM) |
| Kąt widzenia | 89/89/89/89 (typ.)(CR≥10) |
| Czas reakcji | TBD ms |
| Dobre widzenie pod kątem | Symetria |
| Tryb pracy | PVA, Normalnie czarny, Transmisyjny |
| Głębia kolorów | 16,7M 100%sRGB |
| Podświetlenie | WLED, 30 tys. godzin, bez sterownika |
| Masa | TBD |
| Zastosowanie | Monitor stacjonarny, Gry |
| Częstotliwość odświeżania | 144Hz |
| Ekran dotykowy | Bez |
| Typ sygnału | Złącze eDP |
| Maks. parametry | Temperatura przechowywania: -20 ~ 60 °C Temperatura pracy: 0 ~ 50 °C |