2026-03-31
| Marka | Samsung |
| Numer katalogowy modelu | LTM340YP04 |
| Przekątna | 34" |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Rozdzielczość | 3440(RGB)×1440 109PPI |
| Format pikseli | Pionowy pasek RGB |
| Obszar aktywny | 799,8(S)×334,8(W) mm |
| Otwór ramki | - |
| Jasność | 300 cd/m² (typ.) |
| Współczynnik kontrastu | 3000:1 (typ.) (TM) |
| Kierunek patrzenia | Symetria |
| Czas reakcji | - |
| Kąt widzenia | 89/89/89/89 (typ.)(CR≥10) |
| Tryb pracy | PVA, Normalnie czarny, Transmisyjny |
| Obsługiwane kolory | 16,7M |
| Źródło światła | QLED |
| Waga | TBD |
| Przeznaczenie | Monitor biurkowy |
| Częstotliwość odświeżania | 60Hz |
| Panel dotykowy | Bez |
| Typ interfejsu | eDP (4 linie), złącze 51-pinowe |
| Zasilanie | 12,0V (typ.) |
| Środowisko | Temperatura pracy: 0 ~ 50 °C; Temperatura przechowywania: -20 ~ 60 °C |