2026-04-13
| Marka | Samsung |
| Model P/N | LTM270HP02-W |
| Rozmiar przekątny | 27.0" |
| Rodzaj paneli | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Rozstrzygnięcie | 1920 ((RGB) × 1080, FHD 81PPI |
| Format pikseli | Wyróżnienie: |
| Obszar aktywny | 597.888 ((W) × 336.312 ((H) mm |
| Otwarcie bezelu | - |
| Kontur (mm) | 6130,03 × 359,51 × 13,6 (H × V × D) |
| Leczenie | Antiglare (Haze 25%) |
| Światłość | 300 cd/m2 (typ.) |
| Wskaźnik kontrastu | 3000: 1 (typowy) (TM) |
| Kąt widzenia | 89/89/89/89 (typ) |
| Odpowiedź | 21 (typ.) ((G do G) ms |
| Dobry widok na | Symetria |
| Tryb pracy | PVA, zazwyczaj czarny, przenośny |
| Głębokość koloru | 16.7M 72%NTSC |
| Podświetlenie | WLED, 30K godzin, bez kierowcy |
| Masę | 3.27 kg (maks.) |
| Używane do: | Monitor na pulpicie, gry |
| Prędkość odświeżania | 144 Hz |
| Ekran dotykowy | Bez |
| Rodzaj sygnału | LVDS (4 ch, 8-bitowy), 61 pinów |
| Zasilanie napięciem | 12.0V (typ.) |
| Maksymalna ocena | Temperatura przechowywania: -20 ~ 60 °C Temperatura pracy: 0 ~ 50 °C |