2026-04-16
| Marka | Samsung |
| Model P/N | LTM270HL06 |
| Przekątna | 27.0" |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Rozdzielczość | 1920(RGB)×1080, FHD 81PPI |
| Format pikseli | Pionowy pasek RGB |
| Aktywny obszar | 597.888(S)×336.312(W) mm |
| Otwór ramki | - |
| Jasność | 250 (Typ.)(cd/m²) |
| Kąt widzenia | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) |
| Dobre widzenie pod kątem | Symetria |
| Głębia kolorów | 16.7M 72% NTSC |
| Masa | - |
| Częstotliwość odświeżania | 60Hz |
| Współczynnik kontrastu | 1000 : 1 (Typ.) (TM) |
| Tryb pracy | PLS, Normalnie czarny, Transmisyjny |
| Czas reakcji | 14 (Typ.)(G do G) ms |
| Podświetlenie | WLED |
| Zastosowanie | Monitor biurkowy |
| Ekran dotykowy | Bez |
| Maks. parametry | Temperatura przechowywania: -20 ~ 60 °C Temperatura pracy: 0 ~ 50 °C |