2026-03-26
| Marka | Samsung |
| Numer modelu | LTM270DL11-C01 |
| Przekątna | 27.0" |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Rozdzielczość | 2560(RGB)×1440, Quad-HD 108PPI |
| Format pikseli | RGB pionowy pasek |
| Obszar aktywny | 596.736(S)×335.664(W) mm |
| Otwór ramki | - |
| Wymiary zewnętrzne | 608.6(S)×348.3(W)×16(G) mm |
| Powierzchnia | Antyrefleksyjna (mgła 25%), Twarda powłoka (3H) |
| Jasność | 350 cd/m² (typ.) |
| Współczynnik kontrastu | 1000:1 (typ.) (TM) |
| Kąt widzenia | 89/89/89/89 (typ.)(CR≥10) |
| Tryb wyświetlania | PLS, normalnie czarny, transmisyjny |
| Najlepszy widok na | Symetria |
| Czas reakcji | 15 (typ.)(G do G) |
| Kolory wyświetlacza | 16.7M 100%sRGB |
| Typ podświetlenia | WLED, 40 tys. godzin, bez sterownika |
| Częstotliwość | 60Hz |
| Ekran dotykowy | Bez |
| Waga panelu | 3.10Kgs (maks.) |
| Zastosowanie | Monitor stacjonarny |
| Interfejs sygnałowy | LVDS (4 kanały, 8-bit), złącze 61 pinów |
| Napięcie wejściowe | 5.0V (typ.) |
| Środowisko | Temperatura pracy: 0 ~ 50 °C; Temperatura przechowywania: -20 ~ 60 °C |