2026-04-16
| Producent | Samsung |
| Nazwa modelu | LTM270DL09 |
| Rozmiar ekranu | 27,0 cala |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Rozdzielczość | 2560(RGB)×1440, Quad-HD 108PPI |
| Układ pikseli | Pionowy pasek RGB |
| Obszar aktywny | 596,736(S)×335,664(W) mm |
| Otwór ramki | - |
| Zarys (mm) | - |
| Obróbka | - |
| Jasność | 350 cd/m² (typ.) |
| Współczynnik kontrastu | 1000:1 (typ.) (TM) |
| Kąt widzenia | 89/89/89/89 (typ.)(CR≥10) |
| Czas reakcji | 15 (typ.)(G do G) |
| Kierunek widzenia | Symetria |
| Tryb pracy | PLS, Normalnie czarny, Transmisyjny |
| Obsługiwane kolory | 16,7M 100% sRGB |
| Źródło światła | WLED, bez sterownika |
| Masa | - |
| Używany do | Monitor biurkowy |
| Częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Ekran dotykowy | Bez |
| Typ sygnału | LVDS (4 kanały, 8-bit) |
| Napięcie zasilania | 5,0 V (typ.) |
| Środowisko | Temperatura pracy: 0 ~ 50 °C; Temperatura przechowywania: -20 ~ 60 °C |