2026-04-03
| Marka | Samsung |
| Model P/N | LTM270DL07-L01 |
| Rozmiar przekątny | 27.0" |
| Rodzaj paneli | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Rozstrzygnięcie | 2560 ((RGB) × 1440, Quad-HD 108PPI |
| Format pikseli | Wyróżnienie: |
| Obszar aktywny | 596.736 ((W) × 335.664 ((H) mm |
| Otwarcie bezelu | - |
| Wielkość zarysu | 626.3(W) × 362.6(H) × 10.1(D) mm |
| Powierzchnia | Antiglare (Haze 25%) |
| Jasność | 300 cd/m2 (typ.) |
| Wskaźnik kontrastu | 10001 (typowy) (TM) |
| Kąt widzenia | 89/89/89/89 (typ) |
| Tryb wyświetlania | PLS, zazwyczaj czarny, nadajnik |
| Najlepszy widok na | Symetria |
| Czas reakcji | 15 (typ) ((G do G) |
| Wyświetlanie kolorów | 16.7M 72%NTSC |
| Rodzaj światła | WLED, 15K godzin, z LED Driver |
| Częstotliwość | 60 Hz |
| Ekran dotykowy | Bez |
| Waga paneli | 30,05 kg (maks.) |
| Zastosowanie | Monitor na pulpicie |
| Interfejs sygnału | LVDS (2 ch, 8-bitowy), 70 pinów |
| Napięcie wejściowe | 5.0V (typ.) |
| Środowisko | Temperatura pracy: 0 ~ 50 °C; Temperatura przechowywania: -20 ~ 60 °C |