2026-04-08
| Marka | Samsung |
| Numer katalogowy modelu | LTM270DL05-H01 |
| Przekątna | 27,0" |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Rozdzielczość | 2560(RGB)×1440, Quad-HD 108PPI |
| Format pikseli | Pionowy pasek RGB |
| Obszar aktywny | 596,736(S)×335,664(W) mm |
| Otwór ramki | 601,7(S)×340,7(W) mm |
| Wymiary zewnętrzne | 630(W)×368,2(H)×14,1(G)mm |
| Wykończenie | Antyrefleksyjne (mgła 35%), Twarda powłoka (3H) |
| Jasność | 350 cd/m² (typ.) |
| Współczynnik kontrastu | 1000:1 (typ.) (TM) |
| Kierunek patrzenia | Symetria |
| Czas reakcji | 12 (typ.)(G do G) |
| Kąt widzenia | 89/89/89/89 (typ.)(CR≥10) |
| Tryb pracy | PLS, Normalnie czarny, Transmisyjny |
| Obsługiwane kolory | 16,7 mln 100%sRGB |
| Źródło światła | WLED [17S4P], 40 tys. godzin, bez sterownika |
| Waga | 2,75 kg (maks.) |
| Przeznaczenie | Monitor stacjonarny |
| Częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Panel dotykowy | Bez |
| Typ interfejsu | LVDS (4 kanały, 8-bit), złącze 61-pinowe |
| Zasilanie | 5,0 V (typ.) |
| Warunki środowiskowe | Temperatura pracy: 0 ~ 50 °C; Temperatura przechowywania: -20 ~ 60 °C |