2026-04-08
| Marka | Samsung |
| Model P/N | LTM270DL02-D02 |
| Rozmiar przekątny | 27.0" |
| Rodzaj paneli | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Rozstrzygnięcie | 2560 ((RGB) × 1440, Quad-HD 108PPI |
| Format pikseli | Wyróżnienie: |
| Obszar aktywny | 596.736 ((W) × 335.664 ((H) mm |
| Otwarcie bezelu | 601.7 ((W) × 340,7 ((H) mm |
| Oryginalny Dim. | 630 ((H) × 368,2 ((V) × 17,1 ((D) mm |
| Leczenie | Odblask (Haze 0%), Odbicie 1,5% (Typowy) |
| Światłość | 300 cd/m2 (typ.) |
| Wskaźnik kontrastu | 10001 (typowy) (TM) |
| Wyświetlanie kierunku | Symetria |
| Czas reakcji | 12 (typ) ((G do G) |
| Kąt widzenia | 89/89/89/89 (typ) |
| Tryb działania | PLS, zazwyczaj czarny, nadajnik |
| Wsparcie koloru | 16.7M 98%sRGB |
| Źródło światła | WLED [16S4P], 30 km/h, bez kierowcy |
| Waga | 3.40kg (maks.) |
| Zaprojektowane do: | Monitor na pulpicie |
| Prędkość obrazu | 60 Hz |
| Panel dotykowy | Bez |
| Typ interfejsu | LVDS (4 ch, 8-bitowy), 61 pinów |
| Zasilanie | 5.0V (typ.) |
| Środowisko | Temperatura pracy: 0 ~ 50 °C; Temperatura przechowywania: -20 ~ 60 °C |