2026-04-06
| Producent | Samsung |
| Nazwa modelu | LTM236FL02-Q01 |
| Rozmiar ekranu | 23,6 cala |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Rozdzielczość | 3840(RGB)×2160, UHD 187PPI |
| Układ pikseli | Pionowy pasek RGB |
| Obszar aktywny | 521,28(szer.)×293,22(wys.) mm |
| Otwór ramki | - |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | - |
| Wykończenie | - |
| Jasność | - |
| Współczynnik kontrastu | 1000:1 (typ.) (TM) |
| Kąt widzenia | 89/89/89/89 (typ.)(CR≥10) |
| Czas reakcji | 14 (typ.)(G do G) |
| Kierunek widzenia | Symetria |
| Tryb pracy | PLS, Normalnie czarny, Transmisyjny |
| Obsługiwane kolory | 16,7 mln 100% sRGB |
| Źródło światła | WLED, 30 tys. godzin |
| Masa | - |
| Zastosowanie | Monitor biurkowy |
| Częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Ekran dotykowy | Bez |
| Typ sygnału | eDP (4 linie), złącze 51-pinowe |
| Napięcie zasilania | 5,0 V (typ.) |
| Warunki środowiskowe | Temperatura pracy: 0 ~ 50 °C; Temperatura przechowywania: -20 ~ 60 °C |