2026-04-07
| Marka | Samsung |
| Numer katalogowy modelu | LTM236FL01-201 |
| Przekątna | 23,6" |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Rozdzielczość | 3840(RGB)×2160, UHD 187PPI |
| Format pikseli | Pionowy pasek RGB |
| Obszar aktywny | 521,28(S)×293,22(W) mm |
| Otwór ramki | - |
| Wymiary zewnętrzne | 544,8(S)×320,5(W)×11(G) mm |
| Wykończenie | Antyrefleksyjne (mgła 25%), Twarda powłoka (3H) |
| Jasność | 300 cd/m² (typ.) |
| Współczynnik kontrastu | 1000 : 1 (typ.) (TM) |
| Kąt widzenia | 89/89/89/89 (typ.)(CR≥10) |
| Czas reakcji | 14 (typ.)(G do G) ms |
| Dobre widzenie pod kątem | Symetria |
| Tryb pracy | PLS, Normalnie czarny, Transmisyjny |
| Głębia kolorów | 16,7 mln 100%sRGB |
| Podświetlenie | 4 ciągi WLED, 30 tys. godzin, bez sterownika |
| Masa | 2,86 kg (maks.) |
| Zastosowanie | Monitor biurkowy |
| Częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Ekran dotykowy | Bez |
| Typ sygnału | eDP (4 linie), złącze 51-pinowe |
| Napięcie zasilania | 5,0 V (typ.) |
| Maks. parametry | Temperatura przechowywania: -20 ~ 60 °C Temperatura pracy: 0 ~ 50 °C |