2026-04-14
| Marka | Samsung |
| Model P/N | LTM230HP04 |
| Rozmiar przekątny | 23.0" |
| Rodzaj paneli | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Rozstrzygnięcie | 1920 ((RGB) × 1080, FHD 95PPI |
| Format pikseli | Wyróżnienie: |
| Obszar aktywny | 509.76 ((W) × 286.74 ((H) mm |
| Otwarcie bezelu | - |
| Światłość | - |
| Wskaźnik kontrastu | 30001 (typowy) (TM) |
| Wyświetlanie kierunku | Symetria |
| Czas reakcji | 17/8 (Typowy) |
| Kąt widzenia | 89/89/89/89 (typ) |
| Tryb działania | PVA, zazwyczaj czarny, przenośny |
| Wsparcie koloru | 16.7M 72%NTSC |
| Źródło światła | |
| Waga | - |
| Zaprojektowane do: | Monitor na pulpicie |
| Prędkość obrazu | 60 Hz |
| Panel dotykowy | Bez |
| Typ interfejsu | LVDS (2 ch, 8-bitowe) |
| Środowisko | Temperatura pracy: 0 ~ 50 °C; Temperatura przechowywania: -20 ~ 60 °C |