przypadki firm O Wprowadzenie do funkcji i parametrów ekranu LCD Samsung LTM230HL03
Wydarzenia
Skontaktuj się z nami
chance
Skontaktuj się teraz
Wprowadzenie do funkcji i parametrów ekranu LCD Samsung LTM230HL03
Marka Samsung
Numer katalogowy modelu LTM230HL03
Przekątna ekranu 23.0"
Typ panelu a-Si TFT-LCD, LCM
Rozdzielczość 1920(RGB)×1080, FHD 95PPI
Format pikseli Pionowy pasek RGB
Obszar aktywny 509.76(Szer.)×286.74(Wys.) mm
Otwór ramki 513.8(Szer.)×290.8(Wys.) mm
Wymiary zewnętrzne (mm) 534(Szer.)×311.7(Wys.)×13(Gł.)
Jasność 250 (typ.)(cd/m²)
Kąt widzenia 89/89/89/89 (typ.)(CR≥10)
Dobre widzenie pod kątem Symetria
Głębia kolorów 16.7M 100% sRGB
Masa 2.10Kgs (maks.)
Częstotliwość odświeżania 60Hz
Wykończenie Antyrefleksyjne (mgła 35%), Twarda powłoka (3H)
Współczynnik kontrastu 1000 : 1 (typ.) (TM)
Tryb pracy PLS, Normalnie czarny, Transmisyjny
Czas reakcji 16 (typ.)(Tr+Td), 12 (typ.)(G do G) ms
Podświetlenie 13S4P WLED , 30 tys. godzin , Bez sterownika
Zastosowanie Monitor biurkowy
Ekran dotykowy Bez
Typ sygnału LVDS (2 kanały, 8-bit), złącze 30 pinów
Napięcie zasilania 5.0V (typ.)
Maks. parametry Temperatura przechowywania: -20 ~ 60 °C Temperatura pracy: 0 ~ 50 °C