2026-03-28
| Marka | Samsung |
| Numer katalogowy modelu | LTM230HL03 |
| Przekątna ekranu | 23.0" |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Rozdzielczość | 1920(RGB)×1080, FHD 95PPI |
| Format pikseli | Pionowy pasek RGB |
| Obszar aktywny | 509.76(Szer.)×286.74(Wys.) mm |
| Otwór ramki | 513.8(Szer.)×290.8(Wys.) mm |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 534(Szer.)×311.7(Wys.)×13(Gł.) |
| Jasność | 250 (typ.)(cd/m²) |
| Kąt widzenia | 89/89/89/89 (typ.)(CR≥10) |
| Dobre widzenie pod kątem | Symetria |
| Głębia kolorów | 16.7M 100% sRGB |
| Masa | 2.10Kgs (maks.) |
| Częstotliwość odświeżania | 60Hz |
| Wykończenie | Antyrefleksyjne (mgła 35%), Twarda powłoka (3H) |
| Współczynnik kontrastu | 1000 : 1 (typ.) (TM) |
| Tryb pracy | PLS, Normalnie czarny, Transmisyjny |
| Czas reakcji | 16 (typ.)(Tr+Td), 12 (typ.)(G do G) ms |
| Podświetlenie | 13S4P WLED , 30 tys. godzin , Bez sterownika |
| Zastosowanie | Monitor biurkowy |
| Ekran dotykowy | Bez |
| Typ sygnału | LVDS (2 kanały, 8-bit), złącze 30 pinów |
| Napięcie zasilania | 5.0V (typ.) |
| Maks. parametry | Temperatura przechowywania: -20 ~ 60 °C Temperatura pracy: 0 ~ 50 °C |