2026-04-01
| Marka | Samsung |
| Model P/N | LTL129JL01-A03 |
| Rozmiar przekątny | 12.9" |
| Rodzaj paneli | a-Si TFT-LCD, montaż |
| Rozstrzygnięcie | 2732 ((RGB) × 2048 |
| Format pikseli | Wyróżnienie: |
| Wyświetlanie kierunku | Symetria |
| Czas reakcji | - |
| Kąt widzenia | 89/89/89/89 (typ) |
| Tryb działania | - |
| Wsparcie koloru | 16.7M |
| Źródło światła | WLED |
| Waga | - |
| Zaprojektowane do: | Tablety i tablety |
| Prędkość obrazu | 60 Hz |
| Panel dotykowy | - |
| Typ interfejsu | eDP |
| Środowisko | Temperatura pracy: 0 ~ 50 °C; Temperatura przechowywania: -20 ~ 60 °C |