2026-03-28
| Marka | Samsung |
| Model P/N | LTL123YL01-005 |
| Rozmiar przekątny | 12.3" |
| Rodzaj paneli | Oksyd TFT-LCD, LCM |
| Rozstrzygnięcie | 2736 ((RGB) × 1824 267PPI |
| Format pikseli | Wyróżnienie: |
| Obszar aktywny | 259.783 ((W) × 173.189 ((H) mm |
| Otwarcie bezelu | - |
| Światłość | - |
| Wskaźnik kontrastu | 14001 (typowy) (TM) |
| Wyświetlanie kierunku | Symetria |
| Czas reakcji | - |
| Kąt widzenia | 85/85/85/85 (typ) |
| Tryb działania | PLS, zazwyczaj czarny, nadajnik |
| Wsparcie koloru | 16.7M |
| Źródło światła | WLED, 12K godzin |
| Waga | - |
| Zaprojektowane do: | Tablety i tablety |
| Prędkość obrazu | 60 Hz |
| Panel dotykowy | Bez |
| Środowisko | Temperatura pracy: 0 ~ 50 °C; Temperatura przechowywania: -20 ~ 60 °C |