2026-04-07
| Marka | Samsung |
| Numer katalogowy modelu | LTL120QL01-003 |
| Przekątna | 12.0" |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Rozdzielczość | 2160(RGB)×1440 215PPI |
| Format pikseli | Pionowy pasek RGB |
| Obszar aktywny | 254.016(W)×169.344(H) mm |
| Otwór ramki | - |
| Wymiary zewnętrzne | 263.42(W)×182.26(H)×4.29(D) mm |
| Powierzchnia | Powłoka utwardzana (2H) |
| Jasność | - |
| Współczynnik kontrastu | 800:1 (Typ.) (TM) |
| Kąt widzenia | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) |
| Tryb wyświetlania | PLS, Normalnie czarny, Transmisyjny |
| Najlepszy widok pod kątem | Symetria |
| Czas reakcji | 25/35 (Max.)(Tr/Td) |
| Kolory wyświetlacza | 16.7M |
| Typ podświetlenia | 9S6PWLED, 12K godzin, ze sterownikiem LED |
| Częstotliwość | 60Hz |
| Ekran dotykowy | Bez |
| Styl kształtu | - |
| Zastosowanie | Laptop, Pad i Tablet |
| Interfejs sygnałowy | eDP (4 linie), złącze 40-pinowe |
| Napięcie wejściowe | 3.3V (Typ.) |
| Środowisko | Temperatura pracy: 0 ~ 50 °C; Temperatura przechowywania: -20 ~ 60 °C |