2026-03-28
| Marka | Samsung |
| Model P/N | LTL097XL04-201 |
| Rozmiar przekątny | 9.7" |
| Rodzaj paneli | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Rozstrzygnięcie | 768 ((RGB) ×1024, XGA 132PPI |
| Format pikseli | Wyróżnienie: |
| Obszar aktywny | 147.456 ((W) ×196.608 ((H) mm |
| Otwarcie bezelu | - |
| Wielkość zarysu | 153 ((W) × 207.838 ((H) × 3.57 ((D) mm |
| Powierzchnia | Twarda powłoka (2H), antyrefleksja |
| Jasność | 490 cd/m2 (typ.) |
| Wskaźnik kontrastu | 9001 (typowy) (TM) |
| Kąt widzenia | 89/89/89/89 (typ) |
| Tryb wyświetlania | PLS, zazwyczaj czarny, nadajnik |
| Najlepszy widok na | Symetria |
| Czas reakcji | 25 (typ.) ((Tr+Tf) |
| Wyświetlanie kolorów | 16.7M 71%NTSC |
| Rodzaj światła | 6S5PWLED, bez kierowcy |
| Częstotliwość | 60 Hz |
| Ekran dotykowy | Bez |
| Waga paneli | 105±6g |
| Zastosowanie | Tablety i tablety |
| Interfejs sygnału | MIPI (4 pasy danych), 34 szpilki |
| Napięcie wejściowe | 1.8/5.4/-5.4V (typ.) ((VDD3/VSP/VSN) |
| Środowisko | Temperatura pracy: -25 ~ 60 °C; Temperatura przechowywania: -25 ~ 70 °C |