2026-03-13
| Marka | Samsung |
| Model P/N | LTL097QL01-A01 |
| Przekątna | 9,7" |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Rozdzielczość | 2048(RGB)×1536, QXGA 264PPI |
| Format pikseli | Pionowy pasek RGB |
| Aktywny obszar | 196,608(W)×147,456(H) mm |
| Otwór ramki | - |
| Jasność | 420 cd/m² (typ.) |
| Współczynnik kontrastu | 1000 : 1 (typ.) (TM) |
| Kąt widzenia | 85/85/85/85 (typ.)(CR≥10) |
| Czas reakcji | 16 (typ.)(Tr+Td) ms |
| Dobre widzenie pod kątem | Symetria |
| Tryb pracy | PLS, Normalnie czarny, Transmisyjny |
| Głębia kolorów | 16,7M |
| Podświetlenie | WLED |
| Masa | - |
| Zastosowanie | Pad i Tablet |
| Częstotliwość odświeżania | 60Hz |
| Ekran dotykowy | Bez |
| Typ sygnału | eDP (4 linie), FPC |
| Napięcie zasilania | 3,3V (typ.) |
| Maks. parametry | Temperatura przechowywania: -20 ~ 60 °C Temperatura pracy: 0 ~ 50 °C |