2026-03-13
| Marka | Samsung |
| Numer katalogowy modelu | LTL075PL01-005 |
| Przekątna | 7,5" |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Rozdzielczość | 1050(RGB)×1400, SXGA+ 233PPI |
| Format pikseli | Pionowy pasek RGB |
| Obszar aktywny | 114,21(szer.)×152,28(wys.) mm |
| Otwór ramki | - |
| Wymiary zewnętrzne | 120,01(szer.)×163,44(wys.)×4,3(gł.) mm |
| Powierzchnia | Błyszcząca (mgła 0%), Twarda powłoka (2H) |
| Jasność | 400 cd/m² (typ.) |
| Współczynnik kontrastu | 900:1 (typ.) (TM) |
| Kąt widzenia | 85/85/85/85 (typ.)(CR≥10) |
| Tryb wyświetlania | PLS, Normalnie czarny, Transmisyjny |
| Najlepszy widok pod kątem | Symetria |
| Czas reakcji | 25/30 (typ.)(Tr/Td) |
| Kolory wyświetlacza | 16,7M 49% NTSC |
| Typ podświetlenia | 7S3PWLED, 12 tys. godzin, bez sterownika |
| Częstotliwość | 60Hz |
| Ekran dotykowy | Bez |
| Waga panelu | 54,0/57,0g (typ./maks.) |
| Zastosowanie | Tablet |
| Interfejs sygnałowy | MIPI (3 linie danych), złącze 34-pinowe |
| Napięcie wejściowe | 3,3V (typ.) |
| Środowisko | Temperatura pracy: 0 ~ 50 °C; Temperatura przechowywania: -20 ~ 60 °C |