2026-03-31
| producent | Samsung |
| Model P/N | LTI550HN18 |
| Rozmiar przekątny | 55" |
| Rodzaj paneli | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Rozstrzygnięcie | 1920 ((RGB) × 1080, FHD 40PPI |
| Format pikseli | Wyróżnienie: |
| Obszar aktywny | 1209.6 ((W) × 680,4 ((H) mm |
| Wielkość zarysu | 1211.6 ((W) × 682,4 ((H) × 68,1 ((D) mm |
| Powierzchnia | Antiglare (Haze 25%), twarda powłoka (2H) |
| Jasność | 500 cd/m2 (typowy) |
| Wskaźnik kontrastu | 40001 (typowy) (TM) |
| Kąt widzenia | 89/89/89/89 (typ) |
| Tryb wyświetlania | SVA, zazwyczaj czarny, nadający |
| Najlepszy widok na | Symetria |
| Czas reakcji | 8 (typ) ((G do G) |
| Wyświetlanie kolorów | 16.7M 99% sRGB |
| Rodzaj światła | WLED, 50K godzin, z LED Driver |
| Częstotliwość | 60 Hz |
| Ekran dotykowy | Bez |
| Szywka ściany wideo | 20,0 mm (od szwu aktywnego do szwu aktywnego) |
| Zastosowanie | Video ściana |
| Interfejs sygnału | LVDS (2 ch, 8-bitowy), 51 pinów |
| Napięcie wejściowe | 12.0V (typ.) |
| Środowisko | Temperatura pracy: 0 ~ 50 °C; Temperatura przechowywania: -20 ~ 65 °C |