2026-03-31
| producent | SAMSUNG |
| Nazwa modelu | LTI550HN16 |
| rozmiar ekranu | 550,0 cala |
| Rodzaj ekranu | LCM, a-Si TFT-LCD |
| Rozstrzygnięcie | 1920 ((RGB) × 1080 [FHD] 40PPI |
| Konfiguracja pikseli | RGB pionowe pręty |
| Rozmiar wyświetlacza | 1209.6 ((H) × 680,4 ((V) mm |
| wymiar fizyczny | 1211.6(H) × 682,4(V) × 68,1(D) mm |
| obróbka powierzchni | Mat (Haze 25%), twarda powłoka (2H) |
| Jasność (cd/m2) | 500cd/m2 (typowy) |
| Kontrast | 40001 (typowy) (TM) |
| Tryb optyczny | SVA, zazwyczaj czarny, nadający |
| Kąt widzenia | 89/89/89/89 (typ) |
| Czas reagowania | 8 (typ.) ((G do G) ms |
| Częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| system sygnalizacyjny | LVDS (2 ch, 8-bitowy), terminal, 51 pinów |
| Napięcie zasilania | 12.0V (typ.) |
| Maksymalna ocena | Temperatura przechowywania: -20 ~ 65 °C Temperatura pracy: 0 ~ 50 °C |