2026-03-26
| producent | Samsung |
| Model P/N | LTI550HN13 |
| Przekątna | 55" |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Rozdzielczość | 1920(RGB)×1080, FHD 40PPI |
| Format pikseli | Pionowy pasek RGB |
| Obszar aktywny | 1209,6(S)×680,4(W) mm |
| Wymiary zewnętrzne | 1213,5(S)×684,3(W) mm |
| Wykończenie | Antyrefleksyjne (mgła 44%) |
| Jasność | 700 cd/m² (typ.) |
| Współczynnik kontrastu | 4000:1 (typ.) (TM) |
| Kierunek patrzenia | Symetria |
| Czas reakcji | 8 (typ.)(G do G) |
| Kąt widzenia | 89/89/89/89 (typ.)(CR≥10) |
| Tryb pracy | SVA, Normalnie czarny, Transmisyjny |
| Obsługiwane kolory | 16,7M 72% NTSC |
| Źródło światła | WLED, ze sterownikiem LED |
| Szew połączenia | 3,7 mm (szew aktywny do aktywnego) |
| Zaprojektowany dla | Ściana wideo |
| Częstotliwość odświeżania | 60Hz |
| Panel dotykowy | Bez |
| Typ interfejsu | LVDS (2 kanały, 8-bit) złącze |
| Środowisko | Temperatura pracy: 0 ~ 50 °C; Temperatura przechowywania: -20 ~ 65 °C |