2026-03-31
| producent | SAMSUNG |
| Nazwa modelu | LTI460HN14 |
| rozmiar ekranu | 46 cali |
| Rodzaj ekranu | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Rozstrzygnięcie | 1920 ((RGB) × 1080 FHD 47PPI |
| Konfiguracja pikseli | RGB pionowe pręty |
| Rozmiar wyświetlacza | 1018.08 ((W) × 572.67 ((H) mm |
| wymiar fizyczny | 1020.02(H) ×574.61(V) ×68.1(D) mm |
| obróbka powierzchni | Antiglare (Haze 25%), twarda powłoka (2H) |
| Jasność | 500cd/m2 (typowy) |
| Kontrast | 40001 (typowy) (TM) |
| Tryb optyczny | SVA, zazwyczaj czarny, nadający |
| Kąt widzenia | 89/89/89/89 (typ) |
| Czas reagowania | 8 (typ.) ((G do G) ms |
| Liczba kolorów | 16.7M, 100% sRGB |
| Typ podświetlenia | WLED, 50K godzin, z sterownikiem LED |
| Częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| system sygnalizacyjny | 51 pinów LVDS (2 ch, 8-bitowy), terminal |
| Maksymalna ocena | Temperatura pracy: 0 ~ 50 °C; Temperatura przechowywania: -20 ~ 65 °C |