2026-03-31
| producent | SAMSUNG |
| Nazwa modelu | LTI460HN13 |
| rozmiar ekranu | 46 cali |
| Typ ekranu | a-Si TFT-LCD, moduł ciekłokrystaliczny; |
| Rozdzielczość | 1920(RGB)×1080, FHD, 47PPI |
| Konfiguracja pikseli | Pionowe paski RGB |
| Rozmiar wyświetlacza | 1018,08(S)×572,67(W) mm |
| wymiary fizyczne | 1020,02(S)×574,61(W)×68,1(G) mm |
| obróbka powierzchni | Matowa (mgła 25%), utwardzona powłoka (2H) |
| Jasność | 700 cd/m² (typ.) |
| Kontrast | 4000:1 (typ.) (TM) |
| Najlepszy kąt | Pełny widok |
| Tryb optyczny | SVA, normalnie czarny, transmisyjny |
| Kąt widzenia | 89/89/89/89 (typ.)(CR≥10) |
| Czas reakcji | 8 (typ.)(G do G) |
| Liczba kolorów | 16,7 mln, 100% sRGB |
| Typ podświetlenia | WLED, 50 tys. godzin, ze sterownikiem LED |
| Łączenie | 2,0 mm (szew aktywny do aktywnego) |
| Zastosowanie do | wielu ekranów |
| Częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Funkcja dotykowa | Brak dotyku |
| system sygnałowy | LVDS (2 kanały, 8-bit), 51 pinów, złącze |
| Napięcie zasilania | 12,0 V (typ.) |
| Maksymalne parametry | Praca: 0 ~ 50 °C; Przechowywanie: -20 ~ 65 °C |