2026-03-27
| Producent | SAMSUNG |
| Nazwa modelu | LTI370LN03 |
| Wielkość ekranu | 37" (rodzimy bar) |
| Rodzaj ekranu | LCM, a-Si TFT-LCD |
| Liczba pikseli | 1920 ((RGB) ×540 54PPI |
| Arrangement | Wyróżnienie: |
| Obszar aktywny ((mm) | 8990,712 × 253,044 (H × V) |
| Kontur (mm) | 9140,92 × 280,844 × 36,4 (H×V×D) |
| Powierzchnia bezelu ((mm) | 9030,71 × 257,04 (H × V) |
| Leczenie | Antiglare (Haze 25%), twarda powłoka (3H) |
| Światłość | 700 cd/m2 (typ.) |
| Wskaźnik kontrastu | 4000: 1 (typowy) (TM) |
| Kąt widzenia | 89/89/89/89 (typ) |
| Odpowiedź | 16 (typ.) ((Tr+Td) ms |
| Głębokość koloru | 16.7M 100% sRGB |
| Podświetlenie | WLED, 50K godzin, z LED Driver |
| Masę | 40,70/5,00Kgs (typ./maks.) |
| Prędkość odświeżania | 60 Hz |
| Rodzaj sygnału | LVDS (2 ch, 10 bitów), 51 pinów |
| Maksymalna ocena | Temperatura przechowywania: -20 ~ 65 °C Temperatura pracy: 0 ~ 50 °C |