2026-03-27
| Marka | Samsung |
| Model P/N | LTF550HJ03-A02 |
| Rozmiar przekątny | 55" |
| Rodzaj paneli | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Rozstrzygnięcie | 1920 ((RGB) × 1080, FHD 40PPI |
| Format pikseli | Wyróżnienie: |
| Obszar aktywny | 1209.6 ((W) × 680,4 ((H) mm |
| Otwarcie bezelu | - |
| Kontur (mm) | 12470,6 × 719,9 (H × V × D) |
| Leczenie | Odblask (Haze 0%), twarda powłoka (2H), odbicie 1,0% (maks.) |
| Światłość | 450 cd/m2 (typ.) |
| Wskaźnik kontrastu | 6000: 1 (typowy) (TM) |
| Kąt widzenia | 89/89/89/89 (typ) |
| Odpowiedź | 10 (typ.) ((Tr+Td) ms |
| Dobry widok na | Symetria |
| Tryb pracy | S-PVA, zazwyczaj czarny, nadający |
| Głębokość koloru | 16.7M 79%NTSC |
| Podświetlenie | WLED, z sterownikiem LED |
| Masę | 14.2/14.6Kgs (typ./maks.) |
| Używane do: | Telewizory |
| Prędkość odświeżania | 60 Hz |
| Ekran dotykowy | Bez |
| Rodzaj sygnału | LVDS (2 ch, 8-bitowy), 51 pinów |
| Zasilanie napięciem | 12.0V (typ.) |
| Maksymalna ocena | Temperatura przechowywania: -20 ~ 65 °C Temperatura pracy: 0 ~ 50 °C |