2026-03-27
| Marka | Samsung |
| Model P/N | LTA460HQ16 |
| Rozmiar przekątny | 46" |
| Rodzaj paneli | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Rozstrzygnięcie | 1920 ((RGB) × 1080, FHD 47PPI |
| Format pikseli | Wyróżnienie: |
| Obszar aktywny | 1018.08 ((W) × 572.67 ((H) mm |
| Otwarcie bezelu | - |
| Kąt widzenia | 89/89/89/89 (typ) |
| Tryb wyświetlania | S-PVA, zazwyczaj czarny, nadający |
| Najlepszy widok na | Symetria |
| Czas reakcji | 8 (typ) ((G do G) |
| Wyświetlanie kolorów | 1.07B 70%NTSC |
| Rodzaj światła | WLED, 30K godzin |
| Częstotliwość | - |
| Ekran dotykowy | Bez |
| Waga paneli | - |
| Zastosowanie | Telewizory |
| Środowisko | Temperatura pracy: 0 ~ 50 °C; Temperatura przechowywania: -20 ~ 60 °C |