2026-03-27
| Marka | Samsung |
| Numer katalogowy modelu | LTA460HF03-T02 |
| Przekątna | 46" |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD, CELL, FOB |
| Rozdzielczość | 1920(RGB)×1080, FHD 47PPI |
| Format pikseli | Pionowy pasek RGB |
| Obszar aktywny | 1018.08(Szer.)×572.67(Wys.) mm |
| Otwór ramki | - |
| Jasność | 0 cd/m² |
| Współczynnik kontrastu | 3000:1 (typ.) (TM) |
| Kierunek patrzenia | Symetria |
| Czas reakcji | 10/6 (typ.)(Tr/Td), 6 (typ.)(G do G) |
| Kąt widzenia | 89/89/89/89 (typ.)(CR≥10) |
| Tryb pracy | S-PVA, Normalnie czarny, Transmisyjny |
| Obsługiwane kolory | 16,7M 72% NTSC |
| Źródło światła | Bez podświetlenia |
| Waga | - |
| Przeznaczenie | Telewizory |
| Częstotliwość odświeżania | 120Hz |
| Panel dotykowy | Bez |
| Typ interfejsu | LVDS (4 kanały, 10-bit), złącze 92-pinowe |
| Zasilanie | 12,0 V (typ.) |
| Środowisko | Temperatura pracy: 0 ~ 50 °C; Temperatura przechowywania: -20 ~ 60 °C |