2026-03-31
| Marka | Samsung |
| Model P/N | LTA400HM04 |
| Przekątna | 40" |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Rozdzielczość | 1920(RGB)×1080, FHD 55PPI |
| Format pikseli | Pionowy pasek RGB |
| Aktywny obszar | 885.6(W)×498.15(H) mm |
| Otwór ramki | - |
| Jasność | - |
| Współczynnik kontrastu | 4500:1 (Typ.) (TM) |
| Kąt widzenia | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) |
| Tryb wyświetlania | S-PVA, Normalnie czarny, Transmisyjny |
| Najlepszy widok pod | Symetria |
| Czas reakcji | 8 (Typ.)(G do G) |
| Kolory wyświetlacza | 1.07B 72%NTSC |
| Typ podświetlenia | CCFL |
| Częstotliwość | - |
| Ekran dotykowy | Bez |
| Waga panelu | - |
| Zastosowanie | Telewizory |
| Interfejs sygnału | LVDS (2 kanały, 10-bit) |
| Napięcie wejściowe | 12.0V (Typ.) |
| Środowisko | Temperatura pracy: 0 ~ 50 °C ; Temperatura przechowywania: -20 ~ 60 °C |