2026-03-27
| Marka | Samsung |
| Numer katalogowy modelu | LSM340YP02-M01 |
| Przekątna | 34" |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD, CELL, FOB |
| Rozdzielczość | 3440(RGB)×1440 109PPI |
| Format pikseli | Pionowy pasek RGB |
| Obszar aktywny | 797,22(S)×333,72(W) mm |
| Otwór ramki | - |
| Wymiary zewnętrzne | 809,42(S)×347,52(W)×1,1(G) mm |
| Jasność | 0 cd/m² |
| Kąt widzenia | 89/89/89/89 (typ.)(CR≥10) |
| Najlepszy widok pod kątem | Symetria |
| Głębokość szkła | - |
| Kolory wyświetlacza | 16,7 mln 68% NTSC |
| Częstotliwość | 60 Hz |
| Waga | 700/770 g (typ./maks.) |
| Powierzchnia | Antyrefleksyjna (mgła 25%) |
| Współczynnik kontrastu | 3000:1 (typ.) (TM) |
| Tryb wyświetlania | PVA, normalnie czarny, transmisyjny |
| Czas reakcji | 16 (typ.)(Tr+Td) |
| Transmisyjność | 2,6% (typ.) (z polaryzatorem) |
| Typ podświetlenia | Bez podświetlenia |
| Ekran dotykowy | Bez |
| Zastosowanie | Monitor biurkowy |
| Układ sterownika | COF Wbudowane 12 układów źródłowych |
| Interfejs sygnałowy | eDP (4 linie), złącze 51-pinowe |
| Napięcie wejściowe | 12,0 V (typ.) |
| Środowisko | Temperatura pracy: 0 ~ 50 °C; Temperatura przechowywania: -20 ~ 60 °C |