2026-04-06
| Marka | Samsung |
| Numer katalogowy modelu | LSM315HP03-G |
| Przekątna | 32.0" |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD, CELL, FOB |
| Rozdzielczość | 1920(RGB)×1080, FHD 69PPI |
| Format pikseli | Pionowy pasek RGB |
| Obszar aktywny | 698.4(W)×392.85(H) mm |
| Otwór ramki | - |
| Wymiary zewnętrzne | 708.34(W)×405.43(H)×1.3(D) mm |
| Jasność | 0 cd/m² |
| Kierunek patrzenia | Symetria |
| Kąt widzenia | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) |
| Grubość płyty | 0.40+0.50 mm |
| Obsługiwane kolory | 16.7M 70% NTSC |
| Waga | 870g (Max.) |
| Częstotliwość odświeżania | 60Hz |
| Wykończenie | Antyrefleksyjne (mgła 25%) |
| Współczynnik kontrastu | 3000:1 (Typ.) (TM) |
| Czas reakcji | 22 (Typ.)(G do G) |
| Tryb pracy | PVA, Normalnie czarny, Transmisyjny |
| Transmisja | 4.5% (Typ.)(z polaryzatorem) |
| Źródło światła | Bez podświetlenia |
| Przeznaczenie | Monitor biurkowy |
| Panel dotykowy | Bez |
| Szczegóły D-IC | Wbudowany COF, 6 chipów sterujących |
| Typ interfejsu | LVDS (2 kanały, 8-bit) Złącze 30 pinów |
| Zasilanie | 12.0V (Typ.) |
| Środowisko | Temperatura pracy: 0 ~ 65 °C- |