2026-04-03
| Marka | Samsung |
| Numer katalogowy modelu | LSM315DP02-M01 |
| Przekątna | 32.0" |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD, CELL, FOB |
| Rozdzielczość | 2560(RGB)×1440, Quad-HD 93PPI |
| Format pikseli | Pionowy pasek RGB |
| Obszar aktywny | 697.344(W)×392.256(H) mm |
| Otwór ramki | - |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 708.944 × 405.731× 1.11 (W×H×D) |
| Wykończenie | Antyrefleksyjne (mgła 25%) |
| Jasność | 0 cd/m² |
| Współczynnik kontrastu | 3000 : 1 (typ.) (TM) |
| Kąt widzenia | 89/89/89/89 (typ.)(CR≥10) |
| Czas reakcji | 22 (typ.)(G do G) ms |
| Dobre widzenie przy | Symetria |
| Tryb pracy | PVA, Normalnie czarny, Transmisyjny |
| Grubość szkła | 0.40+0.40 mm |
| Transmisyjność | 3.0% (typ.)(z polaryzatorem) |
| Głębia kolorów | 16.7M 70%NTSC |
| Podświetlenie | Brak podświetlenia |
| Masa | 900g (typ.) |
| Zastosowanie | Monitor stacjonarny, Gry |
| Częstotliwość odświeżania | 60Hz |
| Ekran dotykowy | Bez |
| Lista układów sterujących | Wbudowane 8 układów źródłowych COF |
| Typ sygnału | eDP (4 linie), złącze 51-pinowe |
| Napięcie zasilania | 12.0V (typ.) |
| Maks. parametry | Temperatura przechowywania: -20 ~ 60 °C Temperatura pracy: 0 ~ 50 °C |