2026-04-16
| Marka | Samsung |
| Model P/N | LSM290VP01 |
| Rozmiar przekątny | 29.0" |
| Rodzaj paneli | a-Si TFT-LCD, CELL, FOB |
| Rozstrzygnięcie | 2560 ((RGB) × 1080 |
| Format pikseli | Wyróżnienie: |
| Światłość | 0 cd/m2 |
| Wskaźnik kontrastu | - |
| Wyświetlanie kierunku | Symetria |
| Czas reakcji | - |
| Kąt widzenia | - |
| Tryb działania | PVA, zazwyczaj czarny, przenośny |
| Wsparcie koloru | |
| Źródło światła | Brak B/L |
| Waga | - |
| Zaprojektowane do: | Monitor na pulpicie |
| Prędkość obrazu | 60 Hz |
| Panel dotykowy | Bez |
| Typ interfejsu | LVDS |
| Środowisko | Temperatura pracy: 0 ~ 50 °C; Temperatura przechowywania: -20 ~ 60 °C |