2026-04-14
| Marka | Samsung |
| Numer katalogowy modelu | LSM270HP05-W03 |
| Przekątna | 27.0" |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD, CELL, FOB |
| Rozdzielczość | 1920(RGB)×1080, FHD 81PPI |
| Format pikseli | RGB Pasek pionowy |
| Aktywny obszar | 597.888(S)×336.312(W) mm |
| Otwór ramki | - |
| Jasność | 0 cd/m² |
| Współczynnik kontrastu | 3000:1 (Typ.) (TM) |
| Kierunek patrzenia | Symetria |
| Czas reakcji | 21 (Typ.)(G do G) |
| Kąt widzenia | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) |
| Tryb pracy | SPVA, Normalnie czarny, Transmisyjny |
| Obsługiwane kolory | 16.7M |
| Źródło światła | Bez podświetlenia |
| Waga | 560g (Typ.) |
| Przeznaczenie | Monitor biurkowy |
| Częstotliwość odświeżania | 60Hz |
| Panel dotykowy | Bez |
| Typ interfejsu | LVDS (2 kanały, 8-bit) |
| Środowisko | Temperatura pracy: 0 ~ 50 °C ; Temperatura przechowywania: -20 ~ 60 °C |