2026-03-18
| Marka | Samsung |
| Numer katalogowy modelu | LSM270HP05-V01 |
| Przekątna | 27.0" |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD, CELL, FOB |
| Rozdzielczość | 1920(RGB)×1080, FHD 81PPI |
| Format pikseli | Pionowy pasek RGB |
| Obszar aktywny | 597.888(S)×336.312(W) mm |
| Otwór ramki | - |
| Wymiary (mm) | 608.288(S)×348.212(W)×1.2(G) |
| Jasność | 0 (cd/m²) |
| Kąt widzenia | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) |
| Dobre widzenie pod kątem | Symetria |
| Grubość szkła | 0.50+0.50 mm |
| Głębia kolorów | 16.7M 70% NTSC |
| Masa | 560g (Typ.) |
| Częstotliwość odświeżania | 60Hz |
| Wykończenie | Antyrefleksyjne |
| Współczynnik kontrastu | 3000 : 1 (Typ.) (TM) |
| Tryb pracy | SPVA, Normalnie czarny, Transmisyjny |
| Czas reakcji | 21 (Typ.)(G do G) ms |
| Transmisyjność | 4.25% (Typ.)(z polaryzatorem) |
| Podświetlenie | Bez podświetlenia |
| Zastosowanie | Monitor biurkowy |
| Ekran dotykowy | Bez |
| Lista układów sterujących | Wbudowane 6 układów źródłowych COF |
| Typ sygnału | LVDS (2 kanały, 8-bit), złącze 30-pinowe |
| Napięcie zasilania | 12.0V (Typ.) |
| Maks. parametry | Temperatura przechowywania: -20 ~ 60 °C Temperatura pracy: 0 ~ 50 °C |